Hakkımızda

Hatti Teknik, enerji, gaz ve petrol sektöründe “Analiz ve Ölçüm Sistemleri” konularında satış, mühendislik, sistem entegrasyonu ve bakım hizmetleri veren bir enstrümantasyon ve otomasyon firmasıdır. Özellikle analiz cihazları alanında ihtiyaç duyulan satış öncesi ve sonrası profesyonel hizmeti sunmak ana faaliyet alanlarımızın başında gelmektedir.

Hatti Teknik, petrol, gaz ve enerji alanında ihtiyaç duyulan hizmetleri bir bütün olarak vermeyi hedeflemektedir. Yurtdışı iş ortakları aracılığıyla mühendislikten komple malzeme teminine, altyapı hizmetlerinden devreye alma sonrası bakım hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren yapısını geliştirmeye devam etmektedir.

Malzeme temini ya da taahhüt işleri kapsamında müşterilerimize sunduğumuz ekipman ve sistemler ile ilgili gerekli eğitimleri almış yerel servis donanımına sahip Hatti Teknik mühendisleri ve teknikerleri ile hizmetlerimiz sürmektedir.

Kalite Politikamız

Hatti Teknik uygulamalarında, ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermeyi benimsemiştir.

Takım ruhunu benimsemiş çalışanlarının aktif katılımları ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, amatör ruhumuzu kaybetmeden, profesyonelce hizmet verip, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı ve uygun çözümü sunmak ana hedeflerimizdendir.

Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, Yasal ve Mevzuat şartlarına uygun ürün ve hizmet sunmak, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız”dır.


Hatti Teknik Broşür


 
 “Kaliteli ve Güvenilir” ürünlerimiz ile, “Zamanında ve Hızlı Uzman Desteği” vererek hizmetinizdeyiz.